Ragnarok
powrót do forum 3 sezonu

Czekałam na 3 sezon, miałam nadzieję, że znowu dostanę ten klimat, który udało się odczuwać w poprzednich dwóch. Z dzisiejszej perspektywy wydają sie one niemal doskonałe, bo tu, w trzecim, według mnie, jest klapa na całej linii. Obejrzałam całość, ale w wielkich bólach, frustracji, szoku i załamaniach. Nie mogę pozbyć się przeokropnego wrażenia, że ktoś dosłownie przeprojektował postaci i zostawił im jedynie imiona, bardzo krzywo i koślawo podpierając się dziwnymi argumentami fabularnymi ni to wyciągniętymi z treści mitów ni to z tego jaka jest natura ludzka. Gdzieś tam w środku mam takie poczucie, że tu były dobre pomysły (jak analizuję odcinki w głowie), na prawdę można to bylo zrobić choćby zjadliwie, ale wykonanie i efekt końcowy w tej formie to boleśnie niski poziom. Oglądając to ciągle towarzyszyło mi również poczucie, że oglądam niesamowicie kiepski, rozcieńczony "thriller z motywami fantasy", który na dodatek często zapomina co było w poprzednich scenach/odcinkach i biegnie do przodu na oślep.

LordFenriz

Najgorszy casting pośród seriali ostatnich lat. Aktor wcielający się w głównego bohatera to...ech. Taki Arnold S. to przy nim wubitny aktor dramatyczny. Generalnie najgorszy serial skandynawski jaki widziałem od dawna-a widziałem ich całkiem sporo

LordFenriz

Wy oglądacie 3 sezon serio. Ja opdadłam w momencie gdy poszedł do Blacharza by mu Miojnir wyklepał z kawałka blachy xD

ocenił(a) serial na 1
LordFenriz

Jak płytkie są postacie Marvela nie trzeba opowiadać, ale marvelowski Thor przy tym gniocie to bohater tak złożony, że nie ma porównania. Norweski politycznie poprawny bełkot na bazie wspomnienia kim Norwegowie byli dawniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones