Ed Speleers

Edward John Speleers

6,8
1 851 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers

Ma okropny głos, drazni mi uszy. Okropny akcent i sposób mowienia al'a Giertych albo inny kozak. Logopeda by sie przydał, lub najlepiej nowa szczęka i język... Szkoda gadać...

BMF

Chłopak za dużo gestykuluje, a co go głosu...

Giertych chyba ma lepszy *hahaha*

eat

To zależy. W niektórych momentach na zwiastunach ( niewielu) mial fajny, ale ogółem,a w szczególności jednego razu to straszny.

BMF

Zgadzam się koleś ma beznadziejny głos!Ogólnie obsada filmu jest kiepska!!A Eragon chyba najgorszy!!

BMF

uwielbiam jego akcent. Prawdziwy brytyjski akcent, ktorego w Polsce staraja sie ludzie w szkole nauczyc

BMF

Całkowicie cię popieram, vegeto. Nienawidzę tego aktora, nie nawidzę anglików i ich aktentu, mówią jakby żarli jakieś kluski, a ten jest tego przykładem. I kto powiedział że on jest przystojny? Ci angole kompletnie nie maja gustu, aha, Giertych mówi (w porównaniu z nim)jak słowik. Poza tym, czemu taki niedoświadczony fiut, amator, playboy i w ogóle wszystko gra w takiej superprodukcji! Ludzie kto dobierał aktorów! On im zepsuje tego "Eragona"

Feomathar

Next one...
kasiapocztawska, gratuluję inteligencji bądź jak wolisz jaśniej - jej braku.

ValasHune

Ta, taaa nie powinno się tu mowić o tym filmie(jeśli przez to mnie obrażasz), ale o aktorze... A zresztą! mów co chcesz, ale nie lubię tego aktora, może leeko przesadiłam, ale to chyba nie powód, dla którego nie jestem inteligentna? Jakbym nie miała inteligencji to nawet bym tu nie napisała. A tak nawiasem... TY SUKO!

Feomathar

kasiapocztawska, wyzywając na koniec świadczy to o Tobie a nie od użytkowniczki , którą wyzwałaś. pewnie jesteś jakimś małym dzieciakiem , które ma komplexy. użytkowniczka pojechała Cię kulturalnie to zrób to samo a nie jak dzieciak z podwórka sadzisz wulgaryzmami, które są poniżej dna.

cameron88

Masz rację, zachowałam się jak dzieciak. Ale tamten gość mnie obraża, i nawet nie mówi za co, może zbytnio się tym przejęłam... a tak w ogóle to przesadziłam z tą krytyką Eragona, właściwie to nie jest taki straszny, odwołuję tamta ocenę. I jeszcze jedno, jak wam się nie podoba jego głos, to idźcie na dubbing.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones