Ed Speleers

Edward John Speleers

6,8
1 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers

Jak ktoś zna angielski to może dowie się nad czym Ed aktualnie pracuje ;>

http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2007040621,00.html

w sumie to dobrze, że umie się dostosować do każdej pracy i nie jest gwiazdką...

velmster

Szczerze mówiąc ta gazeta to coś w rodzaju angielskiego faktu więc nie wierzyłabym w to :P
A na tym zdjęciu to raczej nie Ed - wygląda trochę staro...

Lelee

No podobno żadna praca nie hańbi. Ja też uważam, że to jest jakoś mało prawdopodobne.

Alice

Racja, 'The Sun' jest mało wiarygodną gazetą ...w sumie w ogóle nie jest wiarygodna, ale czy ja wiem, żeby to było mało prawdopodobne?

W sumie jakby tak powiązać fakty... Z tego co wiem Ed, bądź co bądź, nie zdał A-Levels exam [takiej naszej mniej więcej matury], w wyniku promocji 'Eragona', a w wywiadach zapowiadał, że ma zamiar to uczynić i dostać się na studia, no a jak wiadomo nauka w Anglii jest płatna dość obficie, zwłaszcza gdy szkoła jest elitarna [jak Eastbourne College], no i należy pod uwagę fakt, że mimo nie zaliczenia egzaminów rodzice zapłacili mu za ten rok nauki, który w sumie nic mu nie dał...

No i z tego co pamiętam, to Ed szukał namiętnie mieszkania w Londynie, które też tanie nie są...

...no ale w sumie jeśli tak, to co on zrobił dotychczas ze swoją gażą za film?!

ciężko powiedzieć...

velmster

A mnie się wydaje że to nie on jest na tym zdjęciu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones