Ed Speleers

Edward John Speleers

6,8
1 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers

Nie rozumiem osob ktore pisza ze Edward jest bez nadziejny tandeta......itp ja uazam ze jsst spox nie jest jeszcze tak znany jak orlando czy bratt ale z pewnoscia bedzie.....!!:)))))) a przy tym tak przystojny...jejku!!!!! ale juz stary.uuuuu no to bylo troche pisymizmu ale do roli ERAGONA pasowal i jesli bedzie dalsza czesc tego filmu to ja pojde na 100%%%!!!!!!!!pozro dla wszystkich ktorzy mysla pozytyw o Edwardzie!!!!!!!!!!!
a dla wszystkich anty zastanowcie sie nad tym co piszccie przecirz go nie znacie...a oceniacie????!!!!!!!!!
Moze mu czegos zazdroscicie czy cos .........????!!!!!!

mala167

Oglągałam film i uważam że Ed świetnie pasuje do tej roli. A jeszli chodzi o wiek to Eragona mają być tylko 3 cześci to nie zestarzeje się na planie tak bardzo niż aktorzy z Harrego Pottera :D

gigaeiffla

Tu macie racje Ed przynajmnie nie będzie tak staro wygładał jak aktorzy z Harrego Pottera.Po za tym jeszcze są tylko 3 części Trylogii dziedzictwa a nie 7 części HP . HP mi się już znudził :)))

mala167

Ed fajnie zgrał swoją rolę, oczywiście niektóre sceny zagrał gorzej, niektóre lepiej, ale co się dziwić nie ma jeszcze doświadczenia. Ale będzie kiedyś z niego naprawdę dobry aktor:)

mala167

Ja uważam, że film był beznadziejny, ale nie z powodu Speleers'a tylko reżysera. Mało zgodności z książką itd. Moim zdaniem Ed całkiem dobrze pasuje do tej roli, jest debiutantem w świecie aktorstwa więc nie mozna za wiele od niego wymagać, przecież wiadomo, że nie bedzie grał od razu jak Orlando Bloom czy Johny Deep.

mala167

moim zdaniem jest poprostu słaby jako aktor, widziałem tego całego Eragona i Ed jest zwyczajnie sztuczny, zupełnie mnie nie przekonywał, momentami przegrywał, no ale młodość, może sie jeszcze czegos nauczy

mala167

moim zdaniem jest poprostu słaby jako aktor, widziałem tego całego Eragona i Ed jest zwyczajnie sztuczny, zupełnie mnie nie przekonywał, momentami przegrywał, no ale młodość, może sie jeszcze czegos nauczy

petrusg7

Edward nie jest jeszcze dobrym aktorem, ale mam nadzieję, że jego talent będzie się rozwijał. Musi tylko trafić na dobry film i dobrego reżysera. Nie można kogoś przekreślać po jednym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones