Ed Speleers

Edward John Speleers

6,8
1 852 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers

Kurcze bardzo fajny film , a skończył się tak , że można by jeszcze nakręcić kontynuację...
Wiadomo czy coś będzie ?

użytkownik usunięty
Novez

Raczej nie :(

Novez

Powiem tak, film może sam w sobie jest w miarę ok. Jednakże jest to ekranizacja książki "Eragon" i tu już kończy się wszystko co dobre w tym filmie.
Kontynuacji na 99% nie będzie, ponieważ w tym filmie poprzekręcali albo pozapominali o WSZYSTKICH ważnych wątkach z książki. Praktycznie nie da się zrobić drugiej części. Czekałam z niecierpliwością na ten film po przeczytaniu książek, jednak muszę przyznać, że się niesamowicie zawiodłam.

Novez

Bardzo podobały mi się książki z serii Eragon, ale niestety prócz bohaterów ( a i tu nie wszystkich) nie mają one wiele wspólnego z samym filmem. Pomijając fakt, że nie był za dobrze nakręcony, to kompletnie mija się z fabułą książki "Eragon" i nakręcenie kolejnych części raczej nie ma sensu, przynajmniej nie na podstawie serii.

Novez

Film jako sam w sobie jest bardzo dobry, ale jako ekranizacja książki jest niestety do kitu... Wiele wątków poprzekręcano, wycięto tak że film z książką ma wspólny tylko tytuł i paru bohaterów. Końcówka jest tragiczna, zakończenie zostało po prostu potraktowane po macoszemu a jeśli mówimy o kontynuacji to obawiam się, że nie nastąpi gdyż 1) minęło prawie 10 lat od filmowego "Eragona", 2) po zakończeniu nie ma jak zabrać się za drugą część i jeśli już to pasowałoby jeszcze raz nakręcić "Eragona". Wielka szkoda bo cykl Dziedzictwa to świetna lektura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones