PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1282}

Pocałunek kobiety pająka

Kiss of the Spider Woman
7,6 1 660
ocen
7,6 10 1 1660
7,5 4
oceny krytyków
Pocałunek kobiety pająka
powrót do forum filmu Pocałunek kobiety pająka

Dyrektor programowy TVP może sobie odfajkować w planie tygodniowym punkt "puścić ambitny film" a ludzie niech się cieszą, przecież niedziela 1:30 w nocy to idealny czas na oglądanie TV.

Ja o tyle mam szczęście że w poniedziałki akurat mogę sobie i do południa spać, ale aż mnie dreszcze przechodzą jak TVP po raz kolejny załatwiła kinomanów którzy jutro za kilka godzin muszą wstać do pracy/szkoły

krevek

Niedawno zadałem sobie pytanie - dlaczego dobre filmy lecą w nocy... Lepsze to niż całkowite "ogłupianie".
Wracając do tematu. Właśnie wpadłem tu po jednym dobrym seansie (Vanilla Sky 23:20) zobaczyć jakie noty ma ten film, żeby wiedzieć co straciłem. Niestety ja muszę rano wstać.

nietopyrz

Zamiast narzekać kupić video (można używane, bardzo tanio) albo nagrywarkę DVD. Oglądać gdy się ma ochotę.
Właśnie oba nagrałem.

ocenił(a) film na 9
krevek

Przecież TVP od zawsze puszcza ambitne kino w godzinach późno nocnych. Ja nie narzekam, bo zawsze nagrywam. Cieszę się, że ktoś takie filmy w ogóle puszcza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones