PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547189}

Intruz

The Host
6,5 97 182
oceny
6,5 10 1 97182
2,5 8
ocen krytyków
Intruz
powrót do forum filmu Intruz

jak tak piękny film moze miec srednią tylko 6,5?
to tak jakby dać Kac Wawie 10pk

ocenił(a) film na 7
Porter_5

Nie każdy ma takie poczucie smaku jak ty. Sądzę, że dlatego...
Film może i ładnie oprawiony z konkretną fabułą, ale nudny. Scenografia jedynie ratowała patetyczne dialogi.

ocenił(a) film na 10
tpiapiac

ja mam inne zdanie na temat atrakcyjnosci filmu. ma magiczny klimat który trzeba umieć wyczuć, a wtedy łzy juz same lecą..

ocenił(a) film na 7
Porter_5

Gusta, gusta i raz jeszcze gusta. ty uważasz powyższy tytuł za atrakcyjny, dla mnie będzie to coś w stylu filmowej trylogii LOTRa lub seria o Harrym Potterze.

Porter_5

"o gustach się nie dyskutuje"-też nie raz daje filmowi 9 albo 10 a filmweb ledwo 6.Ale w tym przypadku,film prócz otoczki sci-fi jest średnim romansidłem,za to dobrze odwzorowuje książkę.Znaczy trzyma się jakoś faktów,ale wizualizacja słaba,nie każda historia spisana nadaje się na ekran.

ocenił(a) film na 10
leszek_andruszewski

zapomniales dodac ze to jest twoja subiektywna opinia

ocenił(a) film na 10
Porter_5

dla mnie ten film to jest mistrzostwo dawno juz nie byłem tak rozemocjonowany jak tu szczególnie w końcowej fazie filmu...dla mnie film po za skalą a aktorka Saoirse Ronan eh cud miód niesamowita, nie dość że piękna to jeszcze tak gra <zakochany uwielbieniem>

ocenił(a) film na 10
damianek1651

kiedy intruz część 2???????????????

Porter_5

Widziałem ten film parę razy więc z automatu należałoby mu się 8 gwiazdek, ale do tej pory nie wystawiłem mu oceny... Też tego nie rozumiem.

ocenił(a) film na 10
vicovaro25

i jak to wytlumaczyc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones