PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547189}

Intruz

The Host
6,5 97 187
ocen
6,5 10 1 97187
2,5 8
ocen krytyków
Intruz
powrót do forum filmu Intruz

Nudy, nudy, nudy

ocenił(a) film na 4

Gdzieniegdzie podpinali ten film pod horror, a to jakieś przegadane marne romansidło. Już nie wspominam o 28-latku, który kompletnie do roli Jediego nie pasował

ocenił(a) film na 10
Lukininho

Tak, romansidło, ale nienajgorsze. I też nauka uniwersalnych wartości.

ocenił(a) film na 4
angeldog

Piszesz, że nie najgorsze i dajesz 10? Ta ocena jest zarezerwowana tylko dla naprawdę wybitnych filmów

ocenił(a) film na 10
Lukininho

Widzę, że nie rozumiesz przenośni. Pozdrawiam na pożegnanie.

angeldog

Akurat to Ty źle go zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 10
Salt_The_Fries

I tu się mylisz, podobnie jak on (nawet bardziej, bo Twój zarzut wobec mnie jest błędny).

ocenił(a) film na 5
Lukininho

Tak właśnie są zawyżane oceny filmów i przez to niewiarygodne .Oceniają ludzie którzy nawet nie rozumieją czegoś tak prostego jak skala ocen .

użytkownik usunięty
lions

Niestety spodziewałam się czegoś lepszego . Ja od dawna nie parze na oceny na fw . Oceny są zawyżane bo ile ludzi tyle opinii.

ocenił(a) film na 4
lions

Niestety wielu jest tutaj geniuszy, którzy ocenią w ten sposób, że jak dany film im się spodoba to dają 10, a jak nie to 1.

Ale, żeby takiemu filmowi dać 10 i uważać go za arcydzieło to ja naprawdę nie rozumiem...

ocenił(a) film na 10
Lukininho

To widać, że nie rozumiesz. A do twojej durnej opinii aqrat moje oceny nie pasują. Jednym zwrotem piss off. lions the same.

angeldog

gdyby te uniwersalne wartosci byly przekazane bez tego cholernego watku milosnego (ktory przycmil cała idee) film bylby dobry, ba !nawet bardzo dobry...

ocenił(a) film na 6
Lukininho

Na 10 to na pewno nie zasługuje. Film który otrzymuje ode mnie 10 to taki gdzie patrzę na czas i myślę sobie "nie... zaraz się skończy, ja chce więcej" a oglądając Intruza patrzyłem na czas i myślałem "o matko jeszcze pół godziny, ja chce koniec". Niestety promocja filmu nie była adekwatna do faktycznego stanu.

ocenił(a) film na 10
bartus1212

A ja w ogóle nie myślałem o końcu, dopóki nie nastąpił. I dlatego 10.

angeldog

może przez to, że spałeś film ci się nie dłużył?

ocenił(a) film na 10
julcia2805

Każda Julcia sądzi według siebie.

ocenił(a) film na 10
angeldog

Ja tak samo, pierwszy raz ogladalam film taki dlugi i nie chcialam zeby sie konczył, zazwyczaj nawet dobre filmy, jeśli trwają dłużej niż 1.20 h .. (poza tytanicem) moim zdaniem film przepiękny

ocenił(a) film na 3
Lukininho

Dokładnie. Nie wiem ile wysiłku włożyli aby ożywić historię (nie czytam takich czytadeł), ale i tak się nie udało.
Najnudniejszy film jaki oglądałem od lat.

ocenił(a) film na 6
Seecue

szczerze ? taki se ten film , rozczarowanie bo spodziewałam się lepszego, powinien należeć do gatunku romansideł bo jakoś

Thriller-u się tam nie doszukałam ;/ za sam film jakieś 4/10 ale +1 za radioactive i te niesamowite oczy ^^ (czyt. szkła kontaktowe )

ocenił(a) film na 6
Seecue

Przesada. Albo oglądałeś go po harówce w pracy gdzie już wracając do domu zasypiałeś albo... Nic innego nie przychodzi mi na myśl. Może już od początku nastawiałeś się na historię ala Zmierzch. Gdzie pewnie jestę zatwardiałym haterem.

ocenił(a) film na 3
bartus1212

Oglądałem Zmierzch (1) z zainteresowaniem, które słabło z każdą kolejną rozwlekaną jak telenowela częścią. Ostatnie dwie części to było apogeum merkantylnego nastawienia producentów do tej "sagi".

ocenił(a) film na 6
Seecue

Obejrzyj "Noc oczyszczenia". Antynudny...:)

ocenił(a) film na 6
Lukininho

Film nie jest zły troche sie ciagnoł ale dało sie oglądac

Lukininho

Mnie się kojarzy ciut z 'Sędzim Dreddem' :) Jeśli Dredd to horror...

ocenił(a) film na 3
Lukininho

A ja polecam książkę, która jest naprawdę dobra c:
Nie trzeba się martwić, że będzie się czytać to samo, bo ta "ekranizacja" to 90% wtrąceń twórców filmu, niewiele z powieścią to ma wspólnego.
I proszę nie zrażać się początkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones