PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547189}

Intruz

The Host
6,5 97 182
oceny
6,5 10 1 97182
2,5 8
ocen krytyków
Intruz
powrót do forum filmu Intruz

Moja opinia jest taka, że nie jest po pierwsze trylogią, ale ma być co wynika z wywiadu z Stephenie Meyer http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/weronika-rosati-w-rozmowie-z-autorka-sagi- zmierzch,81886.html (wywiad dla polskiej telewizji śniadaniowej, czyli przetłumaczone). Według mnie trylogia nie jest dobrym pomysłem. Dobrze zostawić tak jak jest teraz.
A po drugie zero wampirów.
Jakie wrażenia po obejrzeniu filmu? Ja przeczytałam wyłącznie książkę, ale być może obejrzę film.

ocenił(a) film na 10
skaterpug

Mi się film bardzo podobał, też przeczytałem książkę

ocenił(a) film na 10
skaterpug

Obejrzałam film, przeczytałam książkę. W tej kolejności. Książka lepsza, ale ekranizacja moim zdaniem udana. Nie da się wyrazić obrazem, tego co zostało przekazane słowem. Ludzie pewnie oczekiwali akcji/ sensacji/ romansu/ wampirów. Oczekują nie wiadomo czego, a potem hejtują naprawdę dobry film.
Jak dla mnie to 10/10. I co rusz do tego filmu wracam, bo myślę, że watro.

ocenił(a) film na 7
ania3011

Zgadzam się w 100 procentach.

ocenił(a) film na 8
skaterpug

Obejrzałam najpierw film. Był dobry. Przeczytałam książkę. I nagle okazało się, że film nie był taki genialny. Książka, oczywiście, miliard razy lepsza, uwielbiam tę akcję, wiele wątków w filmie pominięto, ale prawdę mówiąc nie był i tak najgorszy, jak na ekranizację.
Polecam, właśnie oglądam drugi raz :D

ocenił(a) film na 4
skaterpug

Czemu nie zrobił? Bo to szajs dla nastolatek. Byłem na tym w kinie, myślałem, że to będzie jakiś ciekawy film s-fi albo thriller, a co dostałem?

To był mój błąd, bo dziewczyna mnie namówiła, a zwiastun wyglądał na obiecujący. A co dostałem? To co przedstawiał zwiastun to były tylko te momenty, które warto było oglądnąć. Bo głównym wątkiem była miłość głównych bohaterów.. jak mnie denerwuje takie g...o dla niedorozwiniętych ludzi.

ocenił(a) film na 7
forzamilan1

"Zmierzch" to też szajs dla nastolatek (nic nie mam do fanów),a zrobił furorę. :/

ocenił(a) film na 3
skaterpug

Nie chce was krytykować, ani nic. Jednak trochę przesadzacie.
Kiedyś w waszym wieku czytałem ambitniejsze książki.
Przeczytałem Zmierzch i na tym kończę. Utwierdził mnie w przekonaniu, że te książki są naprawde słabe.
Zachęcam do sięgniecia po ambitniejsze książki. Nawet szkolne lektury były dobre.

ocenił(a) film na 7
Warabaranara

Jeśli już mowa o książkach, to jakie ambitniejsze książki mógłbyś mi polecić, jeśli możesz?

ocenił(a) film na 3
skaterpug

Słaba historia. Początek zaciekawił a potem znudziłem się. Obejrzałem do końca tylko dla szacunku stworzenia tego filmu. Reszta jak w temacie. Sięgnijcie po coś ambitniejszego. Pzdr

skaterpug

Nie spodziewałem się wiele po tym filmie, bo książki pani Meyer to grafomaństwo czystej postaci, ale ten film przerósł moje oczekieania...... po prostu lipa.

ocenił(a) film na 3
skaterpug

Nie zrobił furory bo to beznadziejnie głupi film. Nigdy nie widziałem tylu absurdów w zachowaniu bohaterów co w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones