PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120986}

Czarna Wdowa

Black Widow
6,3 55 809
ocen
6,3 10 1 55809
5,8 36
ocen krytyków
Czarna Wdowa
powrót do forum filmu Czarna Wdowa

Spoiler w obsadzie

ocenił(a) film na 8

Jednym z głównych elementów filmu jest zgadywanie tożsamości Taskmastera, a wy wrzucacie spoiler w obsadzie na głównej stronie. Wstyd filmweb, wstyd...

Cinkiewicz

po uju zagadka hahaha -napisy początkowe OLga Kurylenko która do 1h nie pojawia sie na ekranie hmmm ciekawe kogo może grać :) jprd ale tajemnica .

przemas123

nie czytalem obsady i jakos mi ta Olga umknela wiec myslalem ze albo matka albo ta corka. wiele sie nie pomylilem ;)

Freddie

corka Drejkowa oczywiscie :)

Cinkiewicz

To nie wina filmwebu, stronę z obsadą tworzy się na podstawie innych stron np imdb. Na tej stronie jest wyraźnie podane kto gra Taskmastera . Olga Kurylenko- Antonia / Taskmaster. https://www.imdb.com/title/tt3480822/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast polecam na przyszłość nie czytać pełnej obsady.

ocenił(a) film na 8
wort801

Po pierwsze - nie zawsze tak jest, postacie, które są jakąś tajemnicą, często są dodawane do obsady dopiero po jakimś czasie (na przykład Brad Pitt w drugim Deadpoolu) albo ich pełna/prawdziwa tożsamość nie jest zdradzana na liście z obsadą - na przykład Marion Cotillard w obsadzie 'Mroczny Rycerz powstaje' figuruje jako Miranda Tate, a nie Talia al Ghul. Po drugie - jeszcze dwa dni temu, przed premierą filmu, Olga Kurylenko jako Taskmaster wisiała na głównej stronie filmu, dopiero później została schowana i teraz figuruje dopiero na końcu obsady. Więc tak, była to wina filmwebu.

Cinkiewicz

No ok możliwe, ja jeszcze w sprawie Marion Cotillard nie ma jej roli Talii na filmwebie bo na imdb tez nie ma a z tej strony podaje sie obsadę.:)

ocenił(a) film na 7
wort801

Bzdura. Jako źródło można podać też inne strony.

ocenił(a) film na 5
Cinkiewicz

Nie szukaj spojlerów to nie znajdziesz. Mi i tak by to nic nie powiedziało.

ocenił(a) film na 4
Cinkiewicz

No tak, tożsamość Taskmastera była tak bardzo istotna, że naprawdę rozwaliła system... Równie dobrze mogła to być sklonowana Natasza i niczego by to nie zmieniło.

Cinkiewicz

Już macie paranoję z tymi spojlerami.

ocenił(a) film na 5
Cinkiewicz

takie marudzenie na siłę , Olga by mogła zagrać każdego i ja bym nawet po zauważeniu nie pomyślał że taskmastera, bo miał posture faceta.. po drugie uważam że to debilny pomysł zatrudniać Olge aby minutę miała czasu ekranowego.

ocenił(a) film na 6
SWoland

Przed obejrzeniem filmu nie wchodź na filmweb i masz problem z bańki. Wejść poszukać czegoś żeby się dowalić to każdy potrafi

ocenił(a) film na 6
SWoland

Sorki miało być do Cinkiewiicz

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 2
SWoland

Bo to był facet. Dopiero komputerowo mu głowę Olgi dorobili

Cinkiewicz

a mnie to lotto :)

ocenił(a) film na 7
Cinkiewicz

W 1 minucie filmu, jak leca nazwiska jest taki sam "spoiler". Wez przestan sie czepiac i zacznij zyc..

Cinkiewicz

Od początku podejrzewałem że ten paker to jego córka :P

Cinkiewicz

A dobra bo ja chyba czegoś nie ogarnęłam . Jakim cudem ona jest starsza niż czarna wdowa skoro "zabiła ją" jak miała jakieś 8 lat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones